Головна » 2014 » Березень » 28

   27 березня 2014 року у Районному будинку культури відбулися змагання серед учнівської молоді  Лозівського району із найпопулярнішої інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?», в якій взяли участь  9 команд  із 8  навчальних  закладів району. За підсумками гри перемогу та перехідний Кубок «Мудра Сова» в інтелектуальному поєдинку  перемогу отримала команда -«Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ  І-ІІІ ст.

ІІ місце посіла команда «Інтеграл» Краснопавлівського багатопрофільного ліцею

ІІІ місце команда «Максимум» Яковлівського НВК.

Команди були нагороджені грамотами  відділу освіти Лозівської РДА та солодкими призами від Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради.

Щиро вітаємо команди-перемежців!

Переглядів: 283 | Додав: Fresh | Дата: 28.03.2014

      28 березня 2014 року у відділі освіти Лозівської РДА відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми "Новітні  підходи до здійснення контролю за викладанням предметів в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти".
      Метою семінару стало створення організаційно-методичних умов успішної діяльності заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань здійснення внутрішнього контролю.
     В ході сумінару було презентовано матерыал, який стане підгрунтям для аналітичної діяльності адміністрації ЗНЗ та інструментом в організації внутрішкільного контролю. Досвідом роботи поділилися: Горбунова І.А., заступник директора з НВР Краснопавлівського багатопрофільного ліцею; Заруба О.П., заступник директора з НВР Артільського НВК; Дрига О.В. заступник директора з НВР Шатівського НВК.

Переглядів: 448 | Додав: kravchuk | Дата: 28.03.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0