Головна » 2014 » Березень » 17
     12-14 березня 2014 року у КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулася тридцять четверта обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик»…(Т.Шевченко).
Презентувала власні методичні доробки філологічна спільнота Лозівського району, здружена родина вчителів української мови та літератури, яка власним почерком, спільними зусиллями модернізує філологічний простір Лозівщини.
       Більше 120 робіт (дослідження, проекти, ессе, розробки,  конспекти уроків, учнівські роботи – переможці обласних та всеукраїнських етапів конкурсів), глибокі за змістом, естетично оформлені, є свідчення того, як достойно і по-сучасному можуть представити себе і своїх вихованців словесники.
Сформована лозівчанами виставка гідно пошанована журі конкурсу: вона визнана найкращою.
Високопрофесійно висвітлила роботу РМО Бондаренко Н.В., директор Єлизаветівського НВК, учитель української мови та літератури.
       Філологічна арт-студія, яка є нетрадиційною формою поширення досвіду,  продемонструвала і осучаснені форми методичної роботи РМО, і продуктивні шляхи поліпшення якості навчання мови та літератури, і результати учнівської діяльності.
Не залишилися байдужими і члени журі, і колеги з інших районів до проведеної ділової гри «Торкнуся серцем імені твого – і стане небо наді мною чистим» (керівник Середа І.В.).
     Виставка «Освіта Харківщини ХХІ століття» - 2014 року ще раз підтвердила думку, що сформувати креативну особистість може тільки той, хто і сам є такою особистістю. Ця думка виникала у ... Читати далі »
Переглядів: 326 | Додав: kravchuk | Дата: 17.03.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0