Головна » 2014 » Березень » 12
      12 березня 2014 року у Краснопавлівському ліцеї Лозівської районної державної адміністрації філологи Лозівщини знайомилися з діяльністю закладу, який є опорним з вивчення української мови та літератури.
     Винесена для обговорення тема надзвичайно актуальна для сьогодення. Це конструювання нових форм учительскої та учнівської взаємодії на засадах життєтворчості.
      Анкетування (первинне і коригуюче), методичні розвідки, коментарі шкільного психолога урізноманітнили захід, практична ж частина (а це урок і жвава дискусія щодо продуктивності сучасних форм, методів, прийомів його проведення) сприятимуть переосмисленню педагогами усталеної організації процесу навчання української мови та літератури.

Переглядів: 298 | Додав: kravchuk | Дата: 12.03.2014

       9 березня 2014 року у КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал обласного свята «Доньки-матері». Лозівський район представляли переможці районного етапу сім’я Петрових з Комсомольського навчально-виховного комплексу, які стали переможцями фіналу в номінації «Найкраща дизайнерська ідея». Яскравості та святкового настрою  додали виступи творчих колективів Палацу: народного колективу ансамблю танцю «Щасливе дитинство», театру танцю «Астер», вокальної студія «Оk».


Переглядів: 296 | Додав: kravchuk | Дата: 12.03.2014

11 березня 2014 року в приміщенні Орільського НВК була проведена зустріч школярів Орільської ЗОШ та Орільського  НВК з фахівцем Лозівської податкової інспекції Барковою Л.А. ( організатори: Орільський Н ... Читати далі »

Переглядів: 294 | Додав: Fresh | Дата: 12.03.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0