Головна » 2014 » Лютий » 20
        20.02.2014 в залі засідань відділу освіти Лозівської РДА відбувся семінар вчителів фізики та астрономії з теми "Впровадження ефективних методів і прийомів розв'язування фізичних задач як основа розвитку пізнавальних можливаостей учнів в умовах особистісно-орієнтованого навчання".
        Учитель Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорна Світлана Павлівна представила власну систему роботи, яка відображає реалізацію методичної теми семінару.
        Вчитель Смирнівського НВК і директор цього навчального закладу Жданій Ольга Володимирівна поділилася досвідом використання алгоритмів розв'язування задач, починаючи з сьомого класу.
        Харибін Костянтин Анатолійович, вичтель Надеждівського НВК, у своєму виступі звернув увагу на синтез інноваційних і традиційних технологій, що дає ефект при роботі перш за все зі здібними, зацікавленими учнями.
        На семінарі також було проаналізовано підсумки Всукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії (І-ІІІ етапи).
        Корисним виявився обмін досвідом з питання підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.
Переглядів: 320 | Додав: kravchuk | Дата: 20.02.2014

        19.02.2014 на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін з теми "Тренінгові вправи на уроках правознавства як ефективний спосіб реалізації діяльнісного підходу у навчанні старшокласників".
       Ефектвне використання тренінгових вправ учасники семінару побачили на уроці правознавства у 9 класі з теми "Як держава захищає права дитини в сім'ї". Цей урок провів учитель Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Крайник Станіслав Леонідович.
       Обговорення в колі побаченого на уроці виявило корисність тренінгових вправ при викладанні правознавства саме в 9 класі, адже нобхідність таких видів роботи відображена в назві предмету -  Правознавство (практичний курс ).
       На семінарі також було проаналізовано підсумки Всукраїнських учнівських олімпіад (І-ІІІ етапи).
       Корисним виявився обмін досвідом з питання підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.
Переглядів: 280 | Додав: kravchuk | Дата: 20.02.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0