Головна » 2014 » Лютий » 19
      18-19 лютого 2014 року методистами Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було проведено ДАР за темами «Системний перехід до організації та планування виховної діяльності», «Організаційно-методичне забезпечення діяльності педагогів щодо підвищення якості навчання предметів художньо-естетичного циклу, трудового навчання та технологій».

Під час методичного виїзду було ознайомлено з діяльністю районних та шкільних методичних об’єднань класних керівників, вчителів художньо-естетичного циклу, трудового навчання та технологій у п’яти навчальних закладах району (Орільська ЗОШ І-ІІІ ст., Царедарівський НВК, Краснопавлівський НВК, Артільський НВК, Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст.). З педагогами вищезазначених категорій проведено інтерактивне спілкування на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Душко В.А.) та Краснпоавлівського НВК (директор Скарга Л.В.).

... Читати далі »
Переглядів: 302 | Додав: Fresh | Дата: 19.02.2014

    19.02.2014 року о 9.00 год.відповідно до плану районних спортивно-масових заходів на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулись фінальні змагання малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, в яких взяли участь 6 навчальних закладів. За підсумками змагань 3 місце посіла Перемозька ЗОШ, 2 місце - Орільський навчально-виховний комплекс, 1 місце – Орільська ЗОШ.  З чим ми їх і вітаємо!
Переглядів: 293 | Додав: Fresh | Дата: 19.02.2014

   Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» з 4 березня по 30 листопада 2013 року у межах проекту «Школа молодого журналіста» проводився Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт «Майбутнє моє і моєї країни». Учні Надеждівського НВК Жмур Діана та Кравченко Світлана стали лауреатами, а Кучук Аліна – дипломантом цього конкурсу. Тож за проявлені ентузіазм і неординарний підхід у творчих змаганнях Аліна нещодавно була нагороджена значком «Я майбутній журналіст Укрінформу», кульковою ручкою, календариком, вітальною листівкою, блокнотом і чашкою з логотипами найвагомішої журналістської спільноти. Так тримати, юні служителі пера!
Переглядів: 277 | Додав: kravchuk | Дата: 19.02.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0