Головна » 2014 » Лютий » 17
      У жовтні 2013 року учні 5-9-их класів Єлизаветівського НВК брали участь у національному проекті "Відкритий світ", мріючи, щоб наша школа стала високотехнологічною.
      Вітаємо всіх із включенням до  Національного  проекту  "Відкритий світ". Впевнені, що врешті решт буде забезпечено доступ кожної дитини до найкращих навчальних матеріалів і освітніх методик, що дозволить отримати якісну освіту і в маленькому селі, і у великому місті.
       Працюючи на перспективу, Національний центр аерокосмічної освіти молоді України (Київська філія), використовуючи одну із технологій створення віртуальної реальності, розробляє віртуальні засоби унаочнення. А саме,  інтерактивні 3D моделі-ілюстрації до задач та теорем стереометрії  (як колись були скляні). 3D моделі розміщуються в Інтернеті. Вони мають стати складовою частиною контенту проекту "Відкритий світ". Маємо надію, що напрацювання і зараз стануть в нагоді і вчителям, і учням (судячи з відгуків вчителів, які їх уже використовують) в підготовці до ЗНО з математики.
    У сфері освіти – зелене світло інноваціям!   

Переглядів: 266 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

      Кохання – це чудове окрилююче почуття. Усяке сильне переживання відображається у почуттях, у красі слова, у справжніх вчинках. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу, окриляє. 14 лютого у всьому світі й  в Україні святкується  День закоханих – День Святого Валентина. У  Єлизаветівському НВК цей день пройшов надзвичайно цікаво. У рамках святкової програми «На крилах Любові…» усі бажаючі змогли привітати один одного валентинками за допомогою Пошти Амура, організованою шкільним самоврядуванням. Конкурс на найоригінальнішу валентинку дозволив усім учасникам проявити творчість, політ фантазії та креатив. Журі визнало найоригінальнішими валентиники 9-го, 6-го та 5-го класів. Переможцем визнано учнів 8-го класу.

       Як важко закохатися з першого погляду. І як легко у перші передвесняні дні подарувати своє серце, розтопити кригу чиїхось очей, знайти дружню посмішку чи симпатію. Для старшокласників було проведено розважальну програму «Кохання з першого погляду». «Знайомство. Як ми знаємо один одного?», "Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!”. Суть цих конкурсів полягала у тому, що учасники повинні були відповісти на запитання і об’єднати імена в пари, відомі своєю Любов’ю всьому світові (література, кіно, театр), «Супер-гра» (учасники обігравали ситуації, які вимагали знання правил етикету, чоловічої психології та, звичайно ж, жіночої логіки).

       І ось ідеальна пара зробила фінальний вистріл.  За сердечками ховався суперприз – величезний торт у вигляді серця.

       Журі оголосило підсумки: були визначені переможці у номінаціях   "Найвеселіша пара”, "Найартистичніша пара”, "Пара глядацьких с ... Читати далі »
Переглядів: 297 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

       15 лютого 2014 року у приміщенні Харківської гуманітарно-педагогічної академії було людно. З'їхалися з усієї області переможці обласного етапу двох престижних конкурсів: XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика та IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені
Т. Шевченка.
        Нагороджував кращих Президент Ліги меценатів поет В. Бойко. З його рук діти отримали дипломи та україномовні книги.
       Наш район представляли:
- Юрій Жмур, учень 6 класу Надеждівського НВК - ІІ місце;
- Пустовойт Галина, учениця 10 класу Шатівського НВК - ІІІ місце;
- Назаренко Оксана, учениця 9 класу Краснопавлівського БПЛ - ІІІ місце.
       Радість перемоги з учнями розділили іх наставники:
- Харибіна Н.М., учитель української мови та літератури Надеждівського НВК;
- Куліш З.В., учитель української мови та літератури Шатівського НВК;
- Чуйко Т. І., учитель української мови та літератури Краснопавлівського БПЛ.

Переглядів: 296 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

  16 лютого 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інозмених мов взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли:
Гнєзідлова Олена, учениця 11 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Скрипка Анна, учениця 9 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Бородуліна Ірина, учениця 10 клау Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Лимаренко Лідія, учениця 10 класу Смирнівського НВК;
Жакун Наталія, учениця 11 класу Перемозької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Переглядів: 309 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

        15 лютого 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли:
Гнєзідлова Олена, учениця 11 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Кульбачна Марина, учения
10 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Скрипка Анна, учениця 9 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Дегтяр Ірина, учниця 8 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.
Переглядів: 282 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0