Головна » 2014 » Лютий » 14
      14 лютого 2014 року в приміщенні відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбувся науково-практичний семінар для вчителів, які викладають предмет «Інформатика» з теми «Забезпечення якості викладання інформатики в навчальних закладах Лозівського району в умовах реалізації нових Державних стандартів початкової та базової середньої освіти.» На якому були підведені перші підсумки вивчення предмету «Інформатика» в 5 класах за новими Державними програмами.
     Під час семінару досвідчені вчителі поділились досвідом роботи для покращення якості знань учнів з інформатики (Ярош Р.В., Скорик Н.А., Вержбицька О.В., Харибін К.А., Пікалова С.В., Бистрий Р.В., Товарищенко Ж.В.).
   В ході проведення семінару було розглянуто питання про використання в навчальному процесі зошитів для практичних робіт та проектної діяльності, навчально-методичної літератури, ліцензійного програмового забезпечення, ресурсів Інтернет для підвищення знань та вмінь учнів на уроках інформатики. Також були надані рекомендації щодо правильного і доречного вибору вчителями факультативів і курсів за вибором з інформатики з метою покращення знань та результатів олімпіад з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій на наступний навчальний рік. Педагоги надали звіти про проведені заходи в навчальних закладах, присвячені Дню безпечного Інтернету. Під час практичної частини семінару педагогічні працівники навчались правильно розміщувати випуски шкільних електронних газет на шкільному сайті (Прокопенко П.Ю.).
Переглядів: 338 | Додав: Fresh | Дата: 14.02.2014

       14 лютого 2014 року Шевченко Ілона, учениця 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, яка перемогла у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології, взяла участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.

Переглядів: 285 | Додав: kravchuk | Дата: 14.02.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0