Головна » 2014 » Січень » 29
       Що таке школа? Це місце, де учень проводить більшу частину свого життя, де здобуваються знання, де відбувається всебічний розвиток особистості. На сьогодні це ще й своєрідний консультаційний «пункт підготовки до ЗНО-2014». Як зацікавити дитину глибше та грунтовніше готуватися до цього важливого кроку в житті? Чи потрібно співпрацювати педагогам та батькам, щоб підвищити потяг учнів до навчання?

Ці та інші важливі питання обговорювалися на загальношкільних батьківських зборах у Надеждівському НВК, які відбулися 28 січня 2014 року за участю голови Лозівської райдержадміністрації Б.К.Реви та заступника начальника відділу освіти В.М.Музики.

Батьки були небайдужими до дозвілля школярів у позаурочний та вечірній час, до впровадження шкільної форми. Педагоги висловили власне бачення рорзв’язання проблеми підготовки до ЗНО.

Рішення було продуктивним: лише за сприянням школи, сім’ї та громадськості можна виховати сучасну, інтелектуально збагачену комунікабельну молоду людину
Переглядів: 301 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

        З 1 по 31 жовтня 2013 «Екологічний клуб «Еремурус» в рамках Міжнародного освітнього проекту SPARE проводив конкурс інтернет-сторінок SPARE-шкіл «Розкажіть всьому світу про вашу SPARE-діяльність!» на краще висвітлення роботи з учнями.

        Учитель фізики та енергозбереження Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харибін Костянтин Анатолійович зареєстрував навчальний заклад як SPARE-школу. На сайті екологічного клубу «Еремурус» створено сторінку Садовської SPARE-школи, де висвітлена робота учнів та вчителя.

... Читати далі »

Переглядів: 309 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

     
         28 січня у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Тихопілля відбулися загальношкільні батьківські збори,  на яких були присутні депутат Харківської обласної ради, голова Лозівської районної державної адміністрації Рева Богдан Костянтинович, заступник начальника відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації  Музика Володимир Миколайович, депутат Лозівської районної ради, генеральний директор ПОСПу «Прогрес» Шульга Валентина Кузьмівна, Тихопільський сільський голова Матвєєв Микола Петрович.

На зборах було розглянуто питання завершення І семестру 2013/2014 навчального року. У виступі директор школи Ноженко Ольга Вікторівна звернула увагу присутніх на стабільне підвищення якості навчальних д ... Читати далі »

Переглядів: 366 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

        29 січня 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли: 
  • Роговий Владислав Генадійович, учень 8 класу Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  • Микитенко Тетяна Василівна, учениця 9 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;
  • Халюта Ігор Олександрович, учень 10 класу Перемозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
  • Проскурін Микола Анатолійович, учень 11 класу Смирнівського навчально-виховного комплексу.
Переглядів: 280 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

      Історії потрібні легенди. Відчайдушні подвиги і благородні приклади. Полум’яні промови, хоробрі герої і великі перемоги. Переможці забувають зрадників та боягузів, лицемірство та біль. Обман залишається обманом, а правда стає історією. Колись ми відійдемо у забуття, але наші слова і справи житимуть вічно у трилогії тисячоліть, яка у січні цього року, подарувала шанс кожному стати частиною легенди під назвою «Вічні слова України».

       І перш, ніж зробити впевнені кроки у великий фінал, хотілося б, щоб на цих сторінках вписалися імена художників, творців шедеврального третього сезону, наших спонсорів. Низький та доземний уклін, сердечне спасибі, побажання неземного щастя, вічного здоров’я, музичні подарунки, гучні овації на великому фіналі лунали генеральному спонсору проекту, депутату Харківської обласної ради – Богдану Костянтиновичу Реві. І, звичайно, нашим постійним спонсорам, керівникам місцевих підприємств: Більовцовій О. І. (ПСП «Царедарівське»), Вітренко  О. В. (ПП «АгроМаркет»), Скрипнику О. М. (Агро фірма «Хлібне»), Лазуренко О. І. (ТП «Лавка»), Поповичу Ю. М. (ТП «Світанок») та Лозівській районній громадській молодіжній організації «Молоді Регіони».  
        Нарешті! Трилогія тисячоліть повністю відкрила браму у легенду і дала кожному з нас можливість побачити та почути їх – сімку обраних Царедарівкою. Третій рік поспіль на сцену виходили ті, кому вдалося перетнути рубежі кастингу, витримати нелегкі випробування тренувального табору та заняття з професійними тренерами проекту. А фінал третьої історії подарував акторські баталії, дивовижні відкриття, вечір національної гордості, святковий концерт «Україна – це ми» та багато неочікуваних сюрпризів. Отож, це не просто «Х-фактор» чи «Голос країни» - це «Вічні слова України. Трилогія ти ... Читати далі »
Переглядів: 363 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

       Міжнародний конкурс "Енергія і середовище" проводиться в рамках міжнародної освітньої програми  SPARE (міжнародний освітній проект для школярів з питань змін клімату та енергетики)  і всесвітньої декади ООН "Освіта для сталого розвитку" з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.
        За рішенням компетентного журі з понад 200 учнівських робіт відібрано 28 кращих учнівських робіт для участі в фіналі очного етапу Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище", серед яких :
Пустовойт Галина, Тарасова Альбіна, учениці 9 класу Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області, з роботою: "Дослідження "Економно-чи екологічно?". Керівник: Євсюченко Л.В., вчитель географії Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівскої районної ради Харківської області.
      Фінал Національного туру конкурсу відбудеться 17-18 лютого 2014 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Переглядів: 423 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0