Головна » 2014 » Січень » 23
        23 січня 2014 року у залі засідань відділу освти проведено семінар-нараду для практичних психологів ЗНЗ на тему „Робота з гіперактивними дітьми”. Мета семінару - ознайомити практичних психологів ЗНЗ з основними закономірностями й умовами сприятливого психічного розвитку дітей з гіпердинамічним синдромом, підвищити компетентність практичних психологів щодо корекції гіперактивності дітей дошкільного та шкільного віку.
Про основні закономірності й умови розвитку гіперактивних дітей, психолого-педагогічні особливості гіперактивної дитини розповіли у своїх виступах методист Психологічної служби Суховій Світлана Петрівна та соціальний педагог ПС відділу освіти Котелевська Оксана Миколаївна. Учасникам було запропоновано методику проведення вправ для корекції гіпердинамічного синдрому у дітей.
        Чакубаш Вікторія Володимирівна, практичний психолог Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст,  продемонструвала учасникам сучасні методики проведення батьківських зборів з елементами тренінгу.  
        Усі учасники семінару зійшлися на тому, що в роботі з гіперактивною дитиною треба насамперед пам’ятати: постійні окрики, зауваження, погрози покарання не покращують поведінки гіперактивної дитини. Для них дуже важливий емоційний і фізичний контакт: дитину треба обійняти, приголубити, заспокоїти у важких ситуаціях – і неконтрольовані емоції та м’язове напруження почнуть спадати. Тільки внутрішньо прийнявши для себе ці знання, дорослі зможуть правильно поводитися з дитиною: НЕ підвищувати голос і НЕ сварити дитину, НЕ сюсюкати і НЕ потурати, НЕ поспішати самим і НЕ квапити дитину, НЕ нервувати і НЕ дратуватися, НЕ міняти домовленостей і планів тощо. При цьому в ... Читати далі »
Переглядів: 359 | Додав: kravchuk | Дата: 23.01.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0