Головна » 2013 » Грудень » 30
   Свято відбулося 28 грудня у Харківському Палаці спорту. Діти взяли участь у новорічній казці «У тридев’ятому царстві». Глядачі разом з героями улюбленої казки насолодились чудовою музикою і танцювальними композиціями у виконанні всіх героїв вистави.
Переглядів: 309 | Додав: Fresh | Дата: 30.12.2013

        27 грудня 2013 року у Комунальному закладі «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» відбувся семінар для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області за темою «Підсумки впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».
Делегація від Лозівського району складалась з вчителів Чернігівського НВК, Комсомольського НВК, Краснопавлівського НВК, Краснопалівського багатопрофільного ліцею, яку очолив заступник відділу освіти Музика В.М..
Учасників семінару привітав голова Харківської обласної державної адміністрації Добкін М.М. Він передав у подарунок до Нового року учням 1-4-х класів навчальні посібники, які можна використати не тільки для поглиблення й розширення їхніх знань, а й у організації змістового дозвілля дітей під час канікул.

Переглядів: 304 | Додав: kravchuk | Дата: 30.12.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0