Головна » 2013 » Листопад » 06
5 та 6 листопада 2013 року на базі Катеринівської ЗОШ відбувся черговий етап І (районного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014".
Педагоги району провели відкриті уроки з того предмету, що відповідає номінації, у якій вони претендують на перемогу.
Відповідно до методичної мети заняття вчителі добирали навчальний матеріал у такий спосіб, що дозволив якнайповніше розкрити ті методи, прийоми та засоби, що і складають основу всласної педагогічної майстерності, та продемонстрували ті технології, за якими вони працюють.

Переглядів: 284 | Додав: kravchuk | Дата: 06.11.2013

06.11.2013 проведено web-квест для вчителів української мови та літератури "ЗНО як інструмент удосконалення філологічної  освіти школярів". Мультимедійна презентація "ЗНО-2013... Післямова" ознайомила учасників зібрання з результатами ЗНО-2013 у розрізі районів та району. Слайди продемонстрували певні здобутки, визначили проблеми, які залишаються при складанні ЗНО, шляхи покращення ситуації.
Теоретична частина web-квесту переконала присутніх, що використання різних видів, форм квесту - ефективний шлях до успішного складання випускниками ЗНО. Створюючи блок завдань для ЗНО за допомогою мережі інтернет,  педагоги відпрацювали навички знаходження інформації, її переробки, компонування, вирішення поставленої задачі.

Переглядів: 300 | Додав: kravchuk | Дата: 06.11.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0