Головна » 2013 » Серпень » 30

   30 серпня 2013 року в РБК відбулась районна серпнева педагогічна конференція за участю голови Лозівської районної державної адміністрації Б.К. Реви та голови Лозівської районної ради І.Є. Нестєрова.

   На серпневому заході районні педагоги проаналізували діяльність освітньої галузі за 2012/2013 навчальний рік, обговорили ряд актуальних проблем дошкільного, шкільного та позашкільного навчання та окреслити шляхи забезпечення якісної реалізації нового змісту початкової та базової хагальної середньої освіти.


Переглядів: 316 | Додав: kravchuk | Дата: 30.08.2013

   30 серпня 2013 року в районному будинку культури у рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича: «Діти – майбутнє України» відбулася робоча зустріч голови Лозівської районної державної адміністрації Б.К.Реви з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів з питань модернізації моделей організації освітньої галузі району.


   Учасники зібрання обговорили питання нових соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей, якісного доступу кожної дитини до дошкільної освіти, підтримку об ... Читати далі »
Переглядів: 324 | Додав: kravchuk | Дата: 30.08.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0