Головна » 2013 » Квітень » 26

   26 квітня 2013 року о 8.30 в залі засідань відділу освіти відбувся семінар для вчителів природознавства "Формування здоров'язберігаючих компетентностей на уроках природознавства шляхом проектної діяльності".

   За круглим столом вчителі загальноосвітніх закладів району відновили в пам'яті основні вимоги до проектної діяльності учнів, вивчили методику написання та оцінювання дитячих проектів, створених на уроках природознавства та в позаурочний час.

   Цікавим для присутніх виявився досвід написання проектів зі здоров'язберігаючої тематики вихованцями вчителів Вечерко Т.П. з Новоіванівської ЗОШ, Писаренко О.М. з Орільського АТЛ, Матвєєвої Н.О. з Тихопільської ЗОШ, Калязіної Г.Г. з Шатівського НВК, Гавриленко Т.І. з Миколаївського НВК та інших.

   Керівник РМО Орлова І.М. наголосила на актуальності вивчення і дотримання нового Державного стандарту базової та середньої загальноосвітньої школи та нової програми з природознавства для 5 класу, які запроваджуються з у 2013-2014 навчальному році.


Переглядів: 488 | Додав: Fresh | Дата: 26.04.2013

   З 23 по 25 квітня 2013 року на базі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" працювала ХХХІ регіональна виставка ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття" з теми "Початкова освіта на шляху до запровадження нових державних стандартів".

   Сучасні методичні розробки та новітні моделі навчання презентував Єлизаветівський навчально-виховний комплекс.

   Вчителі закладу на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи Бондаренко Н.В. не лише представили власний педагогічний досвід, а й ознайомились із досягненнями освіти в районі. За підсумками виставки заклад нагороджено Дипломом ІІ ступеня

Переглядів: 313 | Додав: Fresh | Дата: 26.04.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0