Головна » 2013 » Квітень » 25
   25 квітня 2013 року учні загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району відвідали День відкритих  дверей  у Панютинському професійному аграрному ліцеї та у Лозівському професійному ліцеї.
   Випускники шкіл ознайомилися  з закладами та взяли участь у цікавій профорієнтаційній бесіді, де розповідалося про професії, які пропонують ці ліцеї та інші, які є конкурентоспроможними на ринку праці.
Переглядів: 401 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   25 квітня 2013 року фахіцями Психологічної служби району на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 10-11 кл. «Запобігання суїцидальній поведінці серед підлітків, засоби подолання кризових ситуацій».

   На занятті були розглянуті причини суїциду, основні мотиви суїцидальної поведінки, типові ознаки суїцидальної поведінки у дітей та підлітків. Психологи запропонували ситуації, у яких діти спробували допомогти потенційному суїциданту.

... Читати далі »
Переглядів: 332 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   25 квітня 2013 року на базі Комсомольського НВК був проведений показовий День цивільного захисту з метою обміну досвідом і надання допомоги представникам навчальних закладів району.
   В ході проведення заходу адміністрація закладу активізувала пропаганду цивільної оборони через навчально-методичні заходи, демонстрацію науково-популярних фільмів та інше.
   Після цього відбулася навчальна евакуація учнів і педагогічного колективу, у процесі якої були відпрацьовані навички учнів діяти за сигналами сповіщення ЦО, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

Переглядів: 304 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   Днями підведено підсумки IV (Всеукраїнського) етапу ІІІ мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.
   Кравченко Світлана, учениця 7 класу Надеждівського НВК, нагороджена дипломом ІІ ступеню. На неї покладали надію і Харибіна Н.М, її наставник, і члени журі районного етапу, які помітили творчо обдаровану школярку.
   За словами Світлани, перемога у конкурсі - її внесок у вінок слави генія України.

Переглядів: 383 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

19-20 квітня 2013 року  у стінах Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди на українському мовно-літературному факультеті імені Г. Ф. Квітки-Основ’яненка під гаслом «Філологія XXI століття» проходила  III Міжнародна науково-практична конференція студентства і наукової молоді, присвячена 125-ій річниці від дня народження академіка Л. А. Булаховського. Молоді вчені з України, Чехії, Польщі, Росії та Білорусії гідно представляли свої   вищі навчальні заклади.

Наукове товариство університету запросило взяти участь у конференції і Анастасію Власюк, ученицю 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного л ... Читати далі »

Переглядів: 351 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0