Головна » 2013 » Квітень » 18
    Уже два місяці  поспіль у приміщенні Районного Будинку культури проводяться змагання знань і інтелекту, гра «Що? Де? Коли?».  
18 квітня 2013  року  в черговий раз учні  закладів освіти  Лозівського  району  віком  (13-15 років)  мали можливість помірятися силами з ровесниками, продемонструвати рівень інтелекту, ерудиції, показати свої знання і вміння; відчути азарт змагань і радість перемоги. Свою ерудицію демонстрували команди:  «Інтеграл»Краснопавлівського БПЛ  (керівник Журавльова К.В),  «Юніор»Яковлівського НВК (керівники Халепа О.В, Троцький І.С.), «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М),   «Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівники Лазуренко С.М та  Кочергіна О.А), «Альтаїр» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О), «Дослідник» Царедарівського НВК (керівник Акименко В.В), « Авангард» Орільського НВК (керівник Коваленко Т.Г.),  «Ерудит» Новоіванівської ЗОШ І- ІІІ ст. (керівник Котова О.В.).
У залі панувала з одного боку доброзичлива атмосфера, а з іншого – запекле бажання перемогти. Діти  доводили обізнаність з різних галузей знань  та активно обговорювали відповіді на питання.
І – місце  в інтелектуальному поєдинку  отримала команда "Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники команди Кочергіна О.А. та Лазуренко С.М.)
ІІ – місце посіла команда  «Альтаїр» Павлівської ЗОШ  І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О)
ІІІ – місце у команди «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М.)
Ніхто не залишився без приємних та корисних подарунків від депутата Лозівської районної ради Генадія Майського та Лозівсь ... Читати далі »
Переглядів: 370 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

   18.04.2013 року на базі Катеринівської ЗОШ було проведено фінальні змагання з бадмінтону серед навчальних закладів Лозівського району, місця розподілилися таким чином:

1 місце Катеринівська ЗОШ

2 місце Бунаківський НВК

3 місце Орільський АТЛ, Єлізаветівський НВК

Переглядів: 350 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

18 квітня 2013 року в залі засідань відділу освіти було проведено РМО вчителів трудового навчання, на якому розглянуті наступні питання:

- Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти;

- науково-методичні основи побудови сучасного уроку;

< ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

    18 квітня 2013 року у залі засідань відділу освіти відбулося РМО вчителів географії, в якому взяли участь географи усіх навчальних закладів району, з теми «Методичний супровід формування креативного підходу до викладання географії з метою розвитку інноваційної особистості.» У рамках заходу було ознайомлено вчителів з досвідом роботи вчителя Смирнівського НВК Лозівської районної ради Білошніченко Я.М., яка показала систему роботи з обдарованими учнями на уроках географії та в позакласній роботі, презентувала власний доробок «Використання технології критичного мислення як засіб розвитку обдарованості учнів.» Вербицька Л.К., керівник РМО вчителів географії , проконсультувала учасників методичного заходу щодо проведення у 2013 році державної підсумкової атестації з географії у 9, 11 класах. Копа Л.І. повідомила присутніх про проведення підготовки до якісного написання ЗНО-2013. Педагоги познайомились з правилами проведення Турніру юних географів з метою створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих та дослідницьких здібностей школярів Лозівського району при вивченні географії. Вчителі-предметники опрацювали вимоги до учасників та порядок проведення обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій на наступний рік за темою «Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів регіону».
Переглядів: 359 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0