Головна » 2013 » Квітень » 17

  17 квітня 2013 року у залі засідань відділу освіти відбулося РМО вчителів української мови та літератури, у якому взяли участь філологи усіх навчальних закладів району.

   Мультимедійна презентація "Вивчаємо українську. Пошуки. Здобутки.Перспективи" виокремила фактори, які обумовлюють результати навчання мови та літератури, окреслила позитиви у діяльності педагогів, з'ясувала проблеми, спрямувала вчителів на внесення певних коректив у викладання.
   Чуйко Т.І., керівник РМО вчителів української мови та літератури, проконсультувала учасників методичного заходу щодо проведення у 2013 році державної підсумкової атестації з української мови у 9,11 класах.

   Переможці ІІ етапу ХХ обласної виставки педагогічних ідей та технологій, районного конкурсу на кращий літературний твір про Лозівщину "Мій рідний край - моя історія жива" презентували свої роботи.
   Присутні заслужено поцінували змодельований фокусною групою
сучасний за формою та змістом позакласний захід (година громадянської мужності "Народе мій, до тебе я ще верну). Його учасники (Середа І.В. - Смирні ... Читати далі »
Переглядів: 383 | Додав: Fresh | Дата: 17.04.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0