Головна » 2013 » Березень » 22
   21 березня в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району був проведений Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру».Взяли участь у ньому 362 учня.
   Цей конкурс проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних освітніх технологій навчання в Україні. У конкурсі приймали участь усі бажаючі учні 2 – 11 класів. 
   Конкурс проводився за завданнями Міжнародної асоціації « Кенгуру без кордонів», що затверджуються на Міжнародній конференції представників країн-учасниць. Учасникам конкурсу пропонувались тестові завдання різного ступеня складності. До кожного завдання надавались варіанти відповідей, серед яких була лише одна правильна. Усі завдання учні виконували самостійно.
   Результати конкурсу відображають відносний освітній рівень його учасників.
   Вчителі також можуть приймати участь у конкурсі, надсилаючи завдання для першого етапу конкурсу на наступний рік.
   Завдяки конкурсу проводиться популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, підвищується стимулювання мотивації учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, активізується творча діяльність вчителів математики.
Переглядів: 425 | Додав: Fresh | Дата: 22.03.2013

22 березні у приміщенні Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Лозівської районної ради відбувся семінар для вчителів інформатики з теми: «Як правильно організувати Інтернет – життя дітей. Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у Всесвітній Мережі.» У зв`язку з високими темпами розвитку інформаційних технологій надзвичайно гостро постала проблема захисту дітей та молоді від негативної інформації, отриманої з мережі Інтернет, яка становить загрозу їхньому фізичному й інтелектуальному розвитку та морально-психічному стану.
На семінарі вчителі були проінформовані про роль інформаційно-комунікаційних технологій у сучасному навчальному закладі, проаналізували зміни, які відбуваються у навчально-виховному процесі завдяки використання інформаційних інновацій. Також педагоги познайомились з даними статистичних досліджень щодо використання ресурсів мережі Інтернет дітьми та молоддю України, розглянули систематизований список Інтернет-загроз для дітей, та види роботи з дітьми по безпеці в Мережі. Педагогічні працівники отримали методичні рекомендації для превентивної роботи з батьками.
Даний семінар допоможе освітянам готувати учнів до свідомого, грамотного і безпечного використання ІКТ-ресурсів та Всесвітньої Мережі , виховувати культуру поведінки в мережі Інтернет.
Переглядів: 327 | Додав: Fresh | Дата: 22.03.2013

22 березня 2013 року о 8:30 у відділі освіти Лозівської РДА відбулася нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, де були розглянуті наступні питання:

·     ... Читати далі »

Переглядів: 381 | Додав: Fresh | Дата: 22.03.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0