Головна » 2013 » Березень » 21
   21 березня 2013 року на базі Орільського аграрно-технологічного ліцею відбувся профоріентаційний тренінг для учнів 10-11 класів "Вперед у майбутнє!" за участю фахівців  Психологічної служби відділу освіти  та начальника відділу у справах сім'ї, дітей та молоді
О. Ципченко.
   Захід було проведено з метою формування загальної готовності до професійного самовизначення, активізація проблеми вибору професії, виявлення професійних інтересів, схильності учнів, розширення уявлення про світ професій та їхні особливості.

Переглядів: 327 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2013

21 квітня в залі засідань відділу освіти було проведено семінар-презентацію з теми "Ознайомлення та впровадження в практику сучасних освітніх технологій та інновацій. Науково-педагогічний проект "Росток". Слід зазначити, що з 1 вересня 2012 - 2013 навчального року цей проект впроваджується у чотирьох закладах: Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї вчителями Островерх В.В та Говтвою С.П., Смирнівському НВК Міхеєвою С.Л., Надеждівському НВК Радченко І.В. та Комсомольському НВК Луцьковською А.А. Саме ці вчителі презентували свої майстер-класи, в яких розкрили основні підходи реалізації науково-педагогічного проекту "Росток", актуалізували проблему апробації та впровадження нового змісту, визначили позитивні та негативні сторони експериментальної роботи, надали методичні рекомендації щодо видів та методів роботи в рамках даного проекту.

Присутні з вдячністю приймали участь в роботі семінару-презентації та були дуже вдячні своїм колегам за змістовну та корисну інформацію. 

Переглядів: 368 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0