Головна » 2013 » Лютий » 18
   16-17 лютого 2013 року  на базі обласної станції юних туристів відбулися змагання з туризму, в яких брали участь учні Лозівського району. Під час проведення зборів гуртківці мали змогу перевірити себе в туристичних змаганнях та відпрацювати навички використання туристичного спорядження. Іванов Данило, учень Царедарівського навчально-виховного комплексу (він же член туристського-краєзнавчого гуртка будинку дитячої та юнацької творчості) посів ІІІ місце в індивідуальних змаганнях з пішого туризму і отримав подяку обласної станції юних туристів. Вітаємо переможця! ... Читати далі »
Переглядів: 3226 | Додав: Fresh | Дата: 18.02.2013

15 лютого 2013 року на базі Орільського аграрно-технологічного ліцею та Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулося профорієнтаційне свято для учнів 10-11 класів Лозівського району, яке подарував Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва.
   Студенти та викладачі інституту з любов'ю розповіли про свій заклад, факультети, провели цікаву профорієнтаційну бесіду, розповіли про безліч професій, які на наш час є конкурентноспроможними на ринку праці.
Переглядів: 3184 | Додав: Fresh | Дата: 18.02.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0