Головна » 2013 » Січень » 31
    31 січня 2013 року в приміщенні відділу освіти  відбувся практичний семінар вчителів  економіки  з теми: «Економічна освіта і сучасний урок економіки.» Метою  семінару було сформувати практичні навички вчителів при складанні плану – конспекту уроку економіки. В межах проведення семінару були  визначені  значення та роль економічних знань в освітньому просторі. Також розглянуті  питання  проведення ... Читати далі »
Переглядів: 3190 | Додав: Fresh | Дата: 31.01.2013

 31.01.2013 року в Яковлівському навчально-виховному комплексі відбувся семінар для вчителів фізики з теми «Шкільний фізичний експеримент в системі креативного навчання учнів». Колеги поділилися досвідом оптимального використання фізичного експерименту на уроках фізики, застосування  дослідницької діяльності як дієвого чинника успішної підготовки учнів до ДПА та ЗНО. Практичний блок семінару – урок фізикиї в 11-ому класі «Принципи дії радіозв'язку» - провів вчитель першої кваліфікаційної категорії Гніцевич Анатолій Валентинович.
На засіданні також було проаналізовано результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії, заслухано рекомендації за висновками моніторингових досліджень ЗНО-2012, було прийняте рішення ретельно вивчити вимоги до рівня підготовки
учнів у новому Державному стандарті.
Захід виявився інформативно насиченим, корисним, ефективним.Переглядів: 3387 | Додав: Fresh | Дата: 31.01.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0