Положення про школу олімпійського резерву
Можливості початкової освіти щодо розвитку творчих здібностей учнів І ступеню
Переможці олімпіади з математики у 2017/2018 навчальному році:
І місце
Волошин Роман, учень 4 класу Тихопільської філії Садовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Копа Н.І.)
ІІ місце
Беденко Ілля, учень 4 класу Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Кушнарьова М.В.)
ІІІ місце
Нечитайленко Семен, учень 4 класу Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Співак М.М.)
Переможці олімпіади з української мови у 2017/2018 навчальному році:
І місце
Зуб Євгенія, учениця 4 класу Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Кушнарьова М.В.)
ІІ місце
Фіщук Наталія, учениця 4 класу Чернігівського навчально-виховного комплексу (вчитель Лобейко С.Д.)
ІІІ місце
Гарап Анна, учениця 4 класу Орільської філії Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Воскобойник Л.І.)
Переможці олімпіади з природознавства у 2017/2018 навчальному році:
І місце
Дмитренко Артур, учень 4 класу Шатівського навчально-виховного комплексу (вчитель Сисенко Т.В.)
ІІ місце
Глущенко Андрій, учень 4 класу Чернігівського навчально-виховного комплексу (вчитель Лобейко С.Д.)
ІІІ місце
Колубат Олександр, учень 4 класу Царедарівського навчально-виховного комплексу (вчитель Радовська О.Ю.)
- 2014 Червень
- 2014 Вересень
- 2014 Жовтень
- 2014 Листопад
- 2014 Грудень
- 2015 Січень
- 2015 Лютий
- 2015 Березень
- 2015 Квітень
- 2015 Травень
- 2015 Червень
- 2015 Серпень
- 2015 Вересень
- 2015 Жовтень
- 2015 Листопад
- 2015 Грудень
- 2016 Січень
- 2016 Лютий
- 2016 Березень
- 2016 Квітень
- 2016 Травень
- 2016 Липень
- 2016 Серпень
- 2016 Вересень
- 2016 Жовтень
- 2016 Листопад
- 2016 Грудень
- 2017 Січень
- 2017 Лютий
- 2017 Березень
- 2017 Квітень
- 2017 Травень
- 2017 Вересень
- 2017 Жовтень
- 2017 Листопад
- 2018 Січень
- 2018 Лютий
- 2018 Квітень
- 2019 Березень
- 2019 Травень
- 2020 Березень
- 2020 Квітень