Обласний конкурс ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір у 2019/2020н.р. в номінації "Учнівська молодь.ПРОЗА."

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Вчитель

Реуцька Владислава

10

КЗ «Краснопавлівський ліцей»

Кобиш Т.Л.

 

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Місце

Вчитель

Кобиляцька Анастасія

8

Надеждівський НВК

І

Харибіна Н.М.

Олешко Єгор

6

Орільський ліцей

І

Шаповал М.І.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2019/2020 н.р. в номінації "Література"

 

Переможець обласного фестивалю ораторського мистецтва у 2018/2019 н.р.

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Місце

Вчитель

Мітяков Данило

11

Краснопавлівський ліцей

ІІ

Кобиш Т.Л.

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018/2019 н.р. в номінації "Література"

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Місце

Вчитель

Кобиляцька Анастасія

7

Надеждівський НВК

ІІ

Харибіна Н.М.

Лукаш Діана

11

Смирнівський НВК

І

Середа І.В.

 

Обласний конкурс ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір у 2018/2019н.р. в номінаціях  "Учнівська молодь.ДРАМАТУРГІЯ" та  "Учнівська молодь.ПУБЛІЦИСТИКА."

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Вчитель

Реуцька Владислава

9

Краснопавлівський ліцей

Кобиш Т.Л.

Корсун Єгор

8

Надеждівський НВК

Харибіна Н.М.

 Обласний конкурс ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір у 2019/2020н.р. в номінації "Учнівська молодь.ПРОЗА."

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Вчитель

Реуцька Владислава

10

КЗ «Краснопавлівський ліцей»

Кобиш Т.Л.

 

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Місце

Вчитель

Кобиляцька Анастасія

8

Надеждівський НВК

І

Харибіна Н.М.

Олешко Єгор

6

Орільський ліцей

І

Шаповал М.І.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2019/2020 н.р. в номінації "Література"

 

Переможець обласного фестивалю ораторського мистецтва у 2018/2019 н.р.

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Місце

Вчитель

Мітяков Данило

11

Краснопавлівський ліцей

ІІ

Кобиш Т.Л.

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018/2019 н.р. в номінації "Література"

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Місце

Вчитель

Кобиляцька Анастасія

7

Надеждівський НВК

ІІ

Харибіна Н.М.

Лукаш Діана

11

Смирнівський НВК

І

Середа І.В.

 

Обласний конкурс ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір у 2018/2019н.р. в номінаціях  "Учнівська молодь.ДРАМАТУРГІЯ" та  "Учнівська молодь.ПУБЛІЦИСТИКА."

П.І.Б.

Клас

Навчальний заклад

Вчитель

Реуцька Владислава

9

Краснопавлівський ліцей

Кобиш Т.Л.

Корсун Єгор

8

Надеждівський НВК

Харибіна Н.М.

 

         
         
         
         
Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0