П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Вчитель |
Реуцька Владислава |
10 |
КЗ «Краснопавлівський ліцей» |
Кобиш Т.Л. |
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Місце |
Вчитель |
Кобиляцька Анастасія |
8 |
Надеждівський НВК |
І |
Харибіна Н.М. |
Олешко Єгор |
6 |
Орільський ліцей |
І |
Шаповал М.І. |
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2019/2020 н.р. в номінації "Література"
Переможець обласного фестивалю ораторського мистецтва у 2018/2019 н.р.
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Місце |
Вчитель |
Мітяков Данило |
11 |
Краснопавлівський ліцей |
ІІ |
Кобиш Т.Л. |
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018/2019 н.р. в номінації "Література"
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Місце |
Вчитель |
Кобиляцька Анастасія |
7 |
Надеждівський НВК |
ІІ |
Харибіна Н.М. |
Лукаш Діана |
11 |
Смирнівський НВК |
І |
Середа І.В. |
Обласний конкурс ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір у 2018/2019н.р. в номінаціях "Учнівська молодь.ДРАМАТУРГІЯ" та "Учнівська молодь.ПУБЛІЦИСТИКА."
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Вчитель |
Реуцька Владислава |
9 |
Краснопавлівський ліцей |
Кобиш Т.Л. |
Корсун Єгор |
8 |
Надеждівський НВК |
Харибіна Н.М. |
Обласний конкурс ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір у 2019/2020н.р. в номінації "Учнівська молодь.ПРОЗА."
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Вчитель |
Реуцька Владислава |
10 |
КЗ «Краснопавлівський ліцей» |
Кобиш Т.Л. |
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Місце |
Вчитель |
Кобиляцька Анастасія |
8 |
Надеждівський НВК |
І |
Харибіна Н.М. |
Олешко Єгор |
6 |
Орільський ліцей |
І |
Шаповал М.І. |
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2019/2020 н.р. в номінації "Література"
Переможець обласного фестивалю ораторського мистецтва у 2018/2019 н.р.
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Місце |
Вчитель |
Мітяков Данило |
11 |
Краснопавлівський ліцей |
ІІ |
Кобиш Т.Л. |
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018/2019 н.р. в номінації "Література"
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Місце |
Вчитель |
Кобиляцька Анастасія |
7 |
Надеждівський НВК |
ІІ |
Харибіна Н.М. |
Лукаш Діана |
11 |
Смирнівський НВК |
І |
Середа І.В. |
Обласний конкурс ім. О.С.Масельського на кращий літературний твір у 2018/2019н.р. в номінаціях "Учнівська молодь.ДРАМАТУРГІЯ" та "Учнівська молодь.ПУБЛІЦИСТИКА."
П.І.Б. |
Клас |
Навчальний заклад |
Вчитель |
Реуцька Владислава |
9 |
Краснопавлівський ліцей |
Кобиш Т.Л. |
Корсун Єгор |
8 |
Надеждівський НВК |
Харибіна Н.М. |
- 2014 Червень
- 2014 Вересень
- 2014 Жовтень
- 2014 Листопад
- 2014 Грудень
- 2015 Січень
- 2015 Лютий
- 2015 Березень
- 2015 Квітень
- 2015 Травень
- 2015 Червень
- 2015 Серпень
- 2015 Вересень
- 2015 Жовтень
- 2015 Листопад
- 2015 Грудень
- 2016 Січень
- 2016 Лютий
- 2016 Березень
- 2016 Квітень
- 2016 Травень
- 2016 Липень
- 2016 Серпень
- 2016 Вересень
- 2016 Жовтень
- 2016 Листопад
- 2016 Грудень
- 2017 Січень
- 2017 Лютий
- 2017 Березень
- 2017 Квітень
- 2017 Травень
- 2017 Вересень
- 2017 Жовтень
- 2017 Листопад
- 2018 Січень
- 2018 Лютий
- 2018 Квітень
- 2019 Березень
- 2019 Травень
- 2020 Березень
- 2020 Квітень